Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski
Lot No.: 172
Scena historyczna
olej, płótno; 120 x 172 cm.
olej, płótno; 120 x 172 cm.
Wysokiej klasy artystycznej obraz, utrzymany w manierze swobodnie nawiązującej do twórczości Hansa Holbeina (1497-1543).
Prawdopodobnie przedstawia króla Henryka VIII przed podpisaniem dokumentu ustanawiającego podwaliny kościoła anglikańskiego.