Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.: 139
Pejzaż miasteczka, przed 1939
olej, płótno; 61 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Borysowski
sygn. l. d.: Borysowski