Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.: 121
Autoportret
olej, tektura; 44,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura; 44,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: aneri
Na odwrocie owalny stempel składu materiałów malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie.
Bibl.: A. Konopacki, R. Weiss, Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss, Katalog wystawy podróżnej, z cyklu „Spotkania ze sztuką” Łaziska Dolne, 2011, kat. 1