Lot No.: 215
Filiżanka ze spodkiem
porcelana, złocenia,
II poł. XIX w.
o prostej formie bogato złocona w motywy roślinnych girland;
porcelana, złocenia, filiżanka wys. 7,7 cm, średn. 10,4 cm, spodek wys. 3,5 cm, średn. 14,9 cm;
II poł. XIX w.