Lot No.: 161
Para Pot-pourri
porcelana, złocona, wys. 8,2cm, średn. 10 cm;
sygn. podszkliwnie: Richard Ginori
Włochy, Richard Ginori, XX w.
Włochy, Richard Ginori, XX w.