Lot No.: 431
Rama z lustrem
drewno rzeźbione, złocone; 58,5 x 52,5 cm;
ośmiokątna drewniana, rzeźbiona, złocona, z umieszczonym centralnie, owalnym lustrem
XVII w.
spękania, odpryski, ślady po kornikach