Lot No.: 334

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

Lot No.: 334

Bez tytułu, 1974

olej, płyta, 61 x 71 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974