Lot No.: 708
Sztućce środka stołu
srebro próby 800 niesygnowane; metal srebrzony;
Niemcy ?, k. XIX w.
składające się z łopatki do szparagów oraz łopatki i widelca do ryby z ażurowymi czerpakami z dekoracją o motywach roślinnych, rocailles, ceowników i skośnej kratki. Trzonki graniaste, dociążone, dekorowane liśćmi akantu, stylizowanymi palmetami i owalnymi medalionami z grawerowanym monogramem VP;
łopatka do szparagów - dł. 29,4 cm, szer. 10,6 cm;
łopatka do ryby - dł. 31,2 cm, szer. 4,5 cm;
widelec do ryby - dł. 27,8 cm, szer. 6 cm.
Niemcy ?, k. XIX w.