Lot No.: 608
Misa z reliefem owocowo-kwiatowym
Niemcy, wytwórnia Rosenthala, Selb (Bawaria),
okres międzywojenny
okrągła płaska, o 8-dzielnie puklowanym, pierścieniowym boku, ze złoconym reliefem-szlakiem owocowo-kwiatowym wokół brzegu, w 8 segmentach;
porcelana, złocenia błyszczące i matowe; wys. 5,5 cm, średnica 23 cm;
sygn. drukiem zielonym: korona zamknięta dwudzielna / Rosenthal / SELB · BAVARIA, Entwurf von / Ph. Rosenthal; ryte: 663 (numer modelu z 1923 roku, określ. jako Tischschale mit Fruchtkante).
Niemcy, wytwórnia Rosenthala, Selb (Bawaria), okres międzywojenny