Włodzimierz FINKE (ur. 1945)
Lot No.: 441
Sopot, 2000
technika mieszana, papier;
53 x 74 cm;
technika mieszana, papier;
53 x 74 cm;
sygn. p. d.: "Sopot" Finke W. 2000
Na odwrocie dane kontaktowe artysty, powtórzona sygnatura i tytuł.