Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.: 431
Czosnek, 2010
akryl, płótno;
60 x 50 cm;
akryl, płótno;
60 x 50 cm;
sygn. p. d.: S.E.
Praca reprodukowana w katalogu:
Red. Violetta Błotko, Plener Znaki Pogranicza. 2010 Hadle Szklarskie, [Łańcut, 2010]