Stanisław BRODZIAK (1917-1975)
Lot No.: 426
Martwa natura VI, 1948
olej, płótno,
54 x 65 cm;
olej, płótno,
54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Sb/ 1948
na odwrocie nalepka Zawodowego Związku Artystów Plastyków oddziału lubelskiego z danymi o pracy