Jolanta JOHNSSON (ur. 1955)
Lot No.: 420
Błękitny przepływ II, 2009
olej, płótno;
60 x 73 cm;
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 09
Na odwrocie opis autorski: Żółte kamyki/ Jolanta Johnson 09/
Błękitny przypływ II.