Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.: 145
Pejzaż z brzozami, ok. 1927
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W.Korecki
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W.Korecki
Przedwojenna praca artysty z charakterystycznym dla tego czasu zapisem sygnatury - rzadkość na rynku antykwarycznym.