Lot No.: 125
Przedwiośnie, 1898
olej, tektura, 12,4 x 21,3 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA/ DOM ARTYSTY z faksymile monogramu wiązanego WW i numerem: 000475