Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.: 123
Róże w wazonie i ceramiczne puzderko
olej, tektura, 33 x 50 cm;
sygn. z lewej.: A. Karpiński
sygn. z lewej.: A. Karpiński