Lot No.: 702
Patera
plater nie sygnowany, szkło;
Europa Środkowa, k. XIX w.
na kolistej, wywyższonej, profilowanej stopie, z trzonem utworzonym z czterech kolumn ze szkła kryształowego osadzonych w tulejkach metalowych, z talerzem z falistą krawędzią, szlifowanym w motywy geometryczne;
plater nie sygnowany, szkło; wys. 32,5 cm, średnica 26 cm.
Europa Środkowa, k. XIX w.