Elżbieta BORS (ur. 1935)
Lot No.: 435
Pejzaż z Żoliborza, 1958
olej, płótno;
64 x 80 cm;
olej, płótno;
64 x 80 cm;
sygn. p. d.: Elżbieta Bors
sygn. na odwrocie: ELŻBIETA BORS/ "PEJZAŻ Z ŻOLIBORZA I"/
(olej 64 x 80 cm)/ WARSZAWA 1958 r.