Marek SAPETTO (ur. 1939)
Lot No.: 430
Czyste ręce, 1995
akryl, płótno;
150 x 180 cm;
akryl, płótno;
150 x 180 cm;
sygn. u dołu: "Czyste ręce" Sapetto 1995
sygn. i opis na odwrocie: Tytuł:"Czyste ręce"/ 150 x 180 cm / akryl / 1995 rok / Marek Sapetto/ Warszawa.