Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)
Lot No.: 429
Aleja - z cyklu: "Wszystkie słońca świat
olej, płótno;
40 x 40 cm;
olej, płótno;
40 x 40 cm;
sygn. l. d.: M. JENTA-DMITRUK.
Na odwrocie opis autorski: MAŁGORZATA JENTA-DMITRUK/ 2012/
"ALEJA"/ CYKL:/ "WSZYSTKIE SŁOŃCA ŚWIATA".