Malarz nieokreślony niderlandzki,II poł.XVIIw
Lot No.: 166
Anioł zwiastujący pasterzom Narodzenie Pańskie
olej, deska parkietowana,
88 x 130 cm (po konserwacji).
88 x 130 cm (po konserwacji).