Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 163
Na targ
olej, płótno; 75 x 130 cm;
sygn. p. d.: ABuch.../ 187...
olej, płótno; 75 x 130 cm;
sygn. p. d.: ABuch.../ 187...
Na odwrocie na płótnie stempel ze składu przyborów malarskich K. Koller & Co Wiedeń?].