Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski
Lot No.: 157
Portret młodej kobiety, ok. 1815
olej, płótno; 35 x 28,5 cm.
olej, płótno; 35 x 28,5 cm.
Na odwrocie, na krośnie okrągłe stemple z Museum Der Stadt Stettin oraz numer B. 933.