Władysław FILIPIAK (1908-1976)
Lot No.: 145
Sielanka, 1942
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: W. Filipiak / 1942
olej, płótno; 60 x 73 cm;
Na odwrocie napisy odręczne autorski: Komp. "SIELANKA" i ręką żony artysty: aut.: Wład. Filipiak / Lublin Szopena 22 m. 9 / (ze
zbiorów Jadwigi Filipiak) oraz nalepka wystawowa.