Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)
Lot No.: 135
Pejzaż z Kudowy z bramką, 1946
olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
Na odwrocie na krośnie malarskim nalepka wystawowa z Muzeum Narodowego w Warszawie, Galeria Malarstwa Współczesnego.
Publ.: Eugeniusz Eibisch. Obrazy olejne, rysunki. [katalog wystawy monograficznej w Muzeum Narodowym w Warszawie, maj - czerwiec 1967, Warszawa 1967, poz. 25, il. 16 (fot. cz.-b.) - jako własnośc Karola Zolicha z Krakowa.