Władysław BOROWICKI, XX w.
Lot No.: 133
Pejzaż
olej, płótno; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
olej, płótno; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
Na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z nazwiskiem autora, tytułem, adresem, techniką,
ceną oraz numerem legitymacji Z.P.A.P.: 2315