Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Lot No.: 128
Uchodźcy, 1944
olej, tektura; 35 x 51 cm;
sygn. l. d.: B. Stawiński
olej, tektura; 35 x 51 cm;
sygn. l. d.: B. Stawiński
Na odwrocie nalepki: Biuro Wystaw Artystycznych w Katowicach, z tytułem: Uchodźcy; nalepka z informacją o obrazie; oraz napis (autorski?): KRZEMIENIEC / 1944 oraz odręczny napis NR 62.
Praca prezentowana na wystawie "Kolonia Artystyczna w Krzemieńcu nad Ikwą" 2010 r. w Kazimierzu Dolnym.
Praca pochodzi od rodziny artysty.