Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Lot No.: 106
Zobowiązanie
akwarela, piórko, tusz, papier;
14 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. Stawiński
Na odwrocie nalepka z autorską adnotacją: B. Stawiński Zobowiązanie - akw.
Praca pochodzi od rodziny artysty.