Lot No.: 5
Allgemeines Gesangbuch
nebst einem Anhang von Gebeten und Texte,
Kiel (Kilonia), 1798, s. 1212, (32), (82).
nebst einem Anhang von Gebeten und Texte, Kiel (Kilonia),
1798, s. 1212, (32), (82).
Oprawa skóra, okuta w srebro: 8 narożników plus 2 zapięcia, gdzie na jednym wygrawerowano inicjały: JG i rok: 1806, a na drugim: A v E, punca złotnika z Hamburga z XVIII w., srebro grawerowane w elementy floralne, grzbiet skórzany wtórnie naklejony, brzegi kart złocone z tłoczonym ornamentem.
Stan: bardzo dobry, lekkie odbarwienie na licu, nieznaczne zbrązowienia.
Śpiewnik wraz z modlitwami i kazaniami do użytku publicznego i domowego za zgodą Majestatu Królewskiego opublikowany.