Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 438
10 drzew - względność koloru, 2008
akryl, płótno,
60 x 73 cm;
akryl, płótno,
60 x 73 cm;
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI - 2008;
na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy.