Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.: 433
Wieczna kobiecość, 1983
olej, płótno,
100 x 80 cm;
olej, płótno,
100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Marian Konarski / 1983;
na odwrocie napis: MARIAN KONARSKI / KRZESZOWICE, DŁUGA 20 / "WIECZNA KOBIECOŚĆ" 1983 r / olej 100 x 80
oraz nalepka z informacjami o obrazie i nr 59