Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)
Lot No.: 432
Gorgona, 1976
akryl, płótno,
116 x 89 cm;
akryl, płótno,
116 x 89 cm;
sygn. p. d.: W. DAWIDOWICZ;
na odwrocie opis autorski: DAWIDOWICZ/ GORGONA/ TECH. AKRYL-PŁÓTNO/ W-WA/ 1976.
oraz nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z informacjami o pracy