Maciej KRAKOWSKI (ur. 1986)
Lot No.: 424
There was a time: Roy Lichtenstein III, 2011
olej, płótno,
120 x 100 cm
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie malarskim: MACIEJ KRAKOWSKI „THERE WAS A TIME: ROY LICHTENSTEIN III" 2011 r.