Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)
Lot No.: 423
Spotkanie na moście, 2011
olej, surówka bawełniana,
115 x 145 cm;
olej, surówka bawełniana nie gruntowana,
115 x 145 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: A. Cisowski
oraz A. CISOWSKI II 2011