Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)
Lot No.: 422
Przewijanie, 1981
olej, płótno,
90 x 90 cm;
olej, płótno,
90 x 90 cm;
sygn. u dołu: wd (monogram wiązany);
Na odwrocie napis autorski: W. DAMASIEWICZ / ol. "PRZEWIJANIE" /
90-90 / 1981