Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Lot No.: 421
Stacja meteoro (nie) logiczna, 2011
olej, akryl, płótno,
100 x 130 cm;
olej, akryl, płótno,
100 x 130 cm;
sygn. i opis na odwrocie, na krośnie: BARTŁOMIEJ CHWILCZYŃSKI
„STACJA METEORO (NIE) LOGICZNA" 2011