Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Lot No.: 419
Siedząca - Akt na szarym tle, 1963
olej, płótno,
81 x 65 cm,
olej, płótno,
81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Tymon
Lit.: Tymon Niesiołowski. 1882-1965. Katalog wystawy monograficznej, Muzeum Okręgowe w Toruniu, październik-grudzień 2005, s. 259, il. 427