Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.: 414
Kinderheim 2, 2002-2004
tempera żółtkowa, płótno,
38 x 55 cm:
tempera żółtkowa, płótno,
38 x 55 cm:
sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski Kinderheim 2 38x55 temp.ż. 2002 2004