Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.: 163
Martwa natura, 1946
olej, płótno, 40,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: 1946, Terlikowski (ryte końcówką pędzla);