Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)
Lot No.: 143
Portret damy
olej, płótno, 46,5 x 38 cm; (owal);
sygn. p.d.: LBakalowicz
sygn. p.d.: LBakalowicz
na odwrocie stempel paryskiego składu materiałów malarskich