Simon VAN DEN BERG (1812-1891)
Lot No.: 123
Zwierzęta w zagrodzie, ok. 1870
olej, deska, 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: S v d Berg f
sygn. p. d.: S v d Berg f