Eugeniusz PICHELL (1905-1976)
Lot No.: 25
Teka „Warszawa.
12 drzeworytów Eugeniusza Pichella”,
prace z lat 1959-1967
prace z lat 1959-1967
Zawiera 11 sztuk drzeworytów (brak jednego), oprawa tekturowa oklejona szarym płótnem z tłoczoną sylwetą pomnika Bohaterów Warszawy [Nike] oraz gmerkiem artysty PE, karta tytułowa oraz spisem prac wykonane odręcznie przez artystę?;
drzeworyt, papier; ok. 15 x 12 cm;
każda praca oznaczona na klocku gmerkiem artysty PE, u dołu sygnowana, datowana i opisana ołówkiem.