Lot No.: 356

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Lot No.: 356

Paryż - Widok znad Sekwany, 1963

olej, tektura, 25 x 32,5 cm; sygn. l.d.: W. Zakrzewski