Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.: 349
Kwiaty i skrzypce, 1996
olej, płótno, 63 x 70 cm;
sygn. p.d.: Szancenbach
olej, płótno, 63 x 70 cm;
sygn. p.d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / KWIATY I SKRZYPCE / 1996