Barbara MASSALSKA (1927-1980)
Lot No.: 343
Trębacze, 1970
olej, płótno, 100 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie,
nalepki: Muzeum Narodowe w Gdańsku, 1983; BWA Sopot, VI Festiwal Malarstwa, 1970