Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)
Lot No.: 341
Biała przestrzeń, 2007
olej, mączka marmurowa, płótno, 95 x 75 cm;
sygn. i dat. l.d.: AJPiwarski 2007; opisany na odwrocie