Lot No.: 338

Krzysztof AUGUSTIN (ur. 1950)

Lot No.: 338

Żyleta, z cyklu "Teatr własny", 1975

olej, płótno, 85 x 65 cm; sygn. i dat. p.d.: AUGUSTIN 1975; opisany na ramie