Krzysztof AUGUSTIN (ur. 1950)
Lot No.: 338
Żyleta, z cyklu "Teatr własny", 1975
olej, płótno, 85 x 65 cm;
sygn. i dat. p.d.: AUGUSTIN 1975; opisany na ramie