Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.: 325
Nr 126, 1975
akryl, płyta, 70 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płyta, 70 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: nr. 126 / 1975 / H. Stażewski
Reprodukowany:
Henryk Stażewski. Ekonomia myślenia i postrzegania, oprac. M. Jurkiewicz, J. Mytkowska, W. Borowski,
tekst Andrzej Turowski, Fundacja Galerii Foksal i Galeria Foksal, Warszawa 2005, s. 178