Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.: 311
Kinderheim 2, 2002-2004
tempera żółtkowa, płótno, 38 x 55 cm:
sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski