Antoni Fryderyk HAYDER (1905-1990)
Lot No.: 305
Pejzaż z zabudowaniami, 1966
akwarela, papier, 47,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: F. Hayder 66